ESSA: 45% підозрілих випадків припали на теніс в I кварталі 2017 року

Рейтинг Букмекерів

Європейська асоціація спортивної безпеки (ESSE) опублікувала черговий щоквартальний звіт. Теніс продовжує лідирувати в рейтингу найбільш підозрілих видів спорту. 45% випадків з дивними ставками припали саме на тенісні поєдинки.

ESSA: 45% підозрілих випадків припали на теніс в I кварталі 2017 року

Всього в першому кварталі 2017 року організація виявила 27 підозрілих випадків підозрілої активності. На теніс припало 12 з них, також під підозру потрапили чотири футбольні матчі, чотири волейбольних, по два матчі в снукер і баскетболі, а також по одній зустрічі в хокеї, гандболі та боксі, повідомляється в звіті.

«Можу сказати, що тенденція в порівнянні з минулим роком зберігається, найбільше підозрілих ставок припадає на теніс. Тим не менш ми знаємо, що міжнародна федерація тенісу робить велику роботу в боротьбі з договірними матчами. З нетерпінням чекаємо проміжного звіту робочої групи. Незалежна оцінка дозволить виробити рекомендації, які дозволять вести боротьбу ще ефективніше», – зазначив президент ESSA Майк О’Кейн.

У 2016 році організація зафіксувала 130 випадків підозрілих ставок, що на 30% більше, ніж у 2015 році. З них 103 ставки були зроблені на теніс, що становить 79%. 16 таких ставок припало на футбол, чотири – на волейбол. По два випадки підозрілої активності зафіксовано в настільному тенісі та пляжному волейболі, по одному – в снукері, баскетболі та гандболі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?