Експерти гральної індустрії обговорять відродження грального бізнесу в Україні

Рейтинг Букмекерів

Напередодні конференції Game ON експерти гральної індустрії зберуться на прес-конференції, щоб обговорити передумови і можливості для повернення грального бізнесу в Україні.

Експерти гральної індустрії обговорять відродження грального бізнесу в Україні

Експерти гральної індустрії обговорять відродження грального бізнесу в Україні

На конференції в прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» будуть присутні: Лаша Гогіберідзе (комерційний директор холдингу «Парі-Матч»), Ірина Сергієнко (генеральний директор Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства) і Глін Томас (співвласник ACE Publishing Ltd. і організатор конференції Game ON). Всі учасники заходу одностайні в думці, що в Україні слід прийняти нове прогресивне законодавство, яке охопить усі сфери гральної індустрії.

Наталія Севостьянова, перший заступник міністра юстиції України, яка виступатиме з доповіддю на конференції Game ON наступного тижня, дала чітко зрозуміти, що уряд дозволить відновлення діяльності грального бізнесу в Україні тільки після створення законодавчої бази, яка буде відповідати кращим міжнародним стандартам: «Повернення грального бізнесу в Україні логічно тільки при наявності сильної законодавчої бази. Законодавство має відповідати найвищим світовим стандартам і, в той же час, враховувати унікальні обставини, що склалися у сфері грального бізнесу в Україні. Ми раді прийняти активну участь у такому поворотному заході і вислухати думки експертів гральної індустрії ».

Лаша Гогіберідзе, представник холдингу «Парі-Матч», який виступить генеральним спонсором конференції Game ON, також підкреслює необхідність створення чітких і прозорих умов для регулювання індустрії: «Ми хочемо донести до громадськості та представників органів влади, що легалізація – неминучий шлях для України. Вже чимало було сказано про те, що гральний бізнес, і букмекерський в тому числі, може дати державі. Це податки, які складуть вагому дохідну частину держбюджету, це масове працевлаштування, що дозволить вирішити проблему безробіття в країні. У конференції Game ОN візьмуть участь представники держави. І це вже перехід на якісно новий рівень взаємодії. Уряд повинен вступити в діалог з бізнесом, і окреслити кроки до легалізації букмекерської діяльності. У нас є гарні ідеї, і ми готові допомогти представникам влади створити легальне і правомірне поле для букмекерської галузі ».

Ірина Сергієнко, яка представляє Всеукраїнський союз розвитку букмекерства, зазначила: «Практично всі країни Європи вважають букмекерський бізнес не просто законним видом підприємницької діяльності та істотною статтею доходів для держбюджету, але і напрямком діяльності, який стимулює розвиток спорту і культури відпочинку. Ми повинні переймати європейську практику і впроваджувати демократичні стандарти життя та ведення бізнесу».

Проект Game ON ставить перед собою безліч завдань, головне з яких – розглянути існуючі законодавчі ініціативи. За результатами обговорень експертів на дводенній конференції, фахівці Game ON спланують створення нового законодавства, що регулює діяльність гральної індустрії в Україні, відповідно до кращих світових стандартів. Нова законодавча база повинна охопити всі галузі гральної сфери та захистити інтереси уряду, населення, а також операторів грального бізнесу, постачальників, імпортерів обладнання та інвесторів. Законопроект також сприятливо вплине на розвиток туризму в Україні та ряд інших суміжних індустрій.

Глин Томас, співвласник ACE Publishing Ltd., компанії-організатора конференції Game ON, коментує: «Конференція збере для консультації фахівців вищого рангу з усіх сфер індустрії. Серед учасників будуть відомі особистості у сфері управління казино, букмекерських контор, і онлайн-платформ, а також, що істотно, досвідчені законотворці та консультанти в питаннях розробки законодавства. Конференція посприяє відкритому і конструктивному діалогу між урядом та експертним співтовариством у питаннях реформування і створення нових прозорих правил для гральної індустрії в Україні, відповідно до успішних міжнародних стандартів. Прогресивна законодавча база допоможе не тільки підвищити доходи від податків, але також буде стимулювати розвиток індустрії та залучення інвестицій. Законопроект у тому числі сприятливо вплине на ряд інших суміжних індустрій та економіку в цілому».

Game ON – це галузева програма заходів та ініціатив, яка відкриється дводенною конференцією за участю вищих посадових осіб та міжнародних представників сфери грального бізнесу. Презентації та дискусії стосуватимуться того, як Україна зможе оздоровити сектор грального бізнесу, зробивши його прозорим і справедливим для всіх зацікавлених сторін, привносячи в той же час істотний внесок в економіку країни. Індустрія також повинна бути здатна виконати соціальні завдання, які ставлять перед собою держава і представники бізнесу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?