ЕКСКЛЮЗИВ. Владислав Гельзін вступає до команди прогнозистів «Рейтингу Букмекерів»!

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» невпинно продовжує поповнення складу команди прогнозистів. І цьгого разу наша скарбничка поповнилася справжнью перлиною. До наших рядів вступає президент ФК «Олімпік» Владислав Гельзін! Ваші вітання!

Владислав Гельзін - новий експерт «Рейтингу Букмекерів»!

Владислав Гельзін – новий експерт «Рейтингу Букмекерів»!

Владислав Гельзін – відомий український футболіст і функціонер, президент футбольного клубу «Олімпік». Він є найстаршим дебютантом в історії УПЛ. Також це єдиний президент професіонального футбольного клубу в Україні, який водночас є польовим гравцем команди.

Закінчив Донецький державний інститут здоров’я, фізичного виховання і спорту, спеціальність «Олімпійський і професіональний спорт» і Донецький національний університет, спеціальність «Міжнародна економіка».

У 1999-2001 рр. року виконував обов’язки віце-президента футбольного клубу «Металург» (Донецьк).

З 2001-го року — президент благодійного фонду «Фонд розвитку футболу в Донецькій області “Олімпік“». Відтоді також виступає за футбольну команду «Олімпік», грає на позиції нападника.

1 квітня 2016-го року Владислав Григорійович Гельзін дав згоду прогнозувати найцікавіші матчі світового футболу спеціально для «Рейтингу Букмекерів». Відзначимо, що це вже другий після Олександра Шуфрича керівник футбольного клубу України, що дав згоду на співпрацю з нами,

Перші прогнози – незабаром!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?