ЕКСКЛЮЗИВ. Франческо Баранка (Federbet): в 11-му турі УПЛ було одразу два підозрілих матчі – «Чорноморець» – «Металург» і «Олімпік» – «Металіст»

Сергій Деркач

Франческо Баранка, голова міжнародної організації Federbet, що бореться з договірними матчами по всьому світі, у розмові з «Рейтингом Букмекерів» повідомив, що одразу на двох матчах 11-го туру української Прем’єр-ліги було зафіксовано підозрілу активність у ставках.

Франческо Баранка: «В 11-му турі УПЛ було одразу два підозрілих матчі»

Франческо Баранка: «В 11-му турі УПЛ було одразу два підозрілих матчі»

Увагу «Рейтинга Букмекерів» привернула зустріч між «Чорноморцем» і запорізьким «Металургом» в 11-му турі УПЛ. Нагадаємо, та гра мала деякі ознаки договірної.

Зацікавившись цією темою, ми зробили запит у міжнародну організацію Federbet з приводу цього матчу. Нам відповів голова Federbet Франческо Баранка.

«Підозрілу активність у ставках було зафіксовано не тільки на матч «Чорноморець» – «Металург» (5:2), але і на гру «Олімпік» – «Металіст» (3:0), що відбулася тієї ж неділі.

На жаль, можемо зайвий раз констатувати, що проблема договірних матчів у вас в Україні дуже поширена», – сказав Баранка в телефонній розмові.

Франческо Баранка пообіцяв впродовж найближчих днів надати нам більш детальну інформацію про ці матчі, тож «Рейтинг Букмекерів» триматиме вас в курсі справи.

Таким чином, можна констатувати, що ще одна гра «Олімпіка» у цьому чемпіонаті носить ознаки підозрілої, хоча президент донецького клубу Владислав Гельзін вважає, що доказів цьому немає.

Нагадаємо, що нещодавно у своїй промові в рамках Грального конгресу Україна Франческо Баранка розповів про масштаби проблеми договірних матчів в Україні, зазначивши про підозріло великий об’єм ставок на матч «Олімпік» – «Шахтар». У щорічній доповіді Federbet у розділі «Україна» фігурують не тільки матчі Прем’єрліги, а й низка зустрічей у молодіжних першостях, проблему у яких виокремлював член комітету етики та чесної гри ФФУ Володимир Звєров.

Що стосується гри «Олімпік» – «Шахтар», то незважаючи на те, що тренер «Олімпіка» Роман Санжар звинувачення відкидає, а президент клубу висловлює готовність пройти перевірку на детекторі брехні, а також відсутність підозрілого об’єму ставок у популярних в СНД букмекерів, ФФУ запросила головного тренера та капітана «Олімпіка» для надання свідчень по підозрілим матчам за участі донецького клубу, а в популярній в Україні букмекерській конторі вважають, що «Олімпік» – найбільш небезпечна в плані «підозрілих» матчів команда УПЛ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?