Екс-співробітник William Hill призначений шефом маркетингу Ladbrokes

Рейтинг Букмекерів

У букмекерській компанії Ladbrokes повідомили про призначення екс-співробітника William Hill Крістофа Фахі на посаду директора з маркетингу, інформує SBC News.

Фахі відтепер відповідає за один з ключових напрямків

Фахі відтепер відповідає за один з ключових напрямків

Крістоф Фахі повідомив, що він у захваті від призначенням в Ladbrokes в настільки хвилюючий для компанії момент: «Ladbrokes є надзвичайно сильним брендом, тому я з нетерпінням чекаю можливості посилити компанію в області маркетингової, спонсорської та рекламної діяльності».

Новий директор з маркетингу додав: «Завдяки Джиму Маллену (виконавчий директор букмекера -прим. «РБ») маркетинг займає центральне місце в стратегії розвитку Ladbrokes. І тепер у нас з’явилася можливість продемонструвати ту пристрасть, яку букмекер приносить в різні види спорту. Ми хочемо посилити нашу присутність в тих регіонах, де наші клієнти найактивніші».

Пан Маллен також поділився враженнями від нового призначення: «Крістоф стане якісним доповненням в нашій команді у вирішальний момент розвитку Ladbrokes. Крістоф має відмінний послужний список, він володіє досвідом і «вогневою міццю», достатньої для того, щоб бренд Ladbrokes став більш впізнаваним».

Додамо, що нещодавно букмекер розширив свою присутність на німецькому ринку, уклавши першу рекламну угоду з клубом Бундесліги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?