Екс-хавбек «Манчестер Юнайтед» Канчельскіс став представником БК «Леон»

Рейтинг Букмекерів

Колишній півзахисник збірної Росії Андрій Канчельскіс, який на клубному рівні багато років успішно виступав за «Манчестер Юнайтед», а також «Евертон», «Глазго Рейнджерс», «Фіорентіну» і інші команди, став «послом» БК «Леон». Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в компанії.

Андрій Канчельскіс - вдалий «трансфер» БК «Леон»

Андрій Канчельскіс – вдалий «трансфер» БК «Леон»

Як офіційний представник бренду Андрій Канчельскіс планує брати участь у регулярних прогнозах на спорт на сайті букмекера, а також у соціальних і маркетингових акціях компанії.

«Ми обираємо приклади для наслідування, які надихають на досягнення. Андрій – один з найтитулованіших російських футболістів. Він був провідним гравцем авторитетних європейських клубів, ставав дворазовим чемпіоном Англії. Ми прагнемо співпрацювати з такими людьми. Впевнені, що разом з такою сильною особистістю, як Канчельскіс, ми досягнемо хороших результатів у просуванні нашої компанії на російському ринку», – пояснює вибір директор з розвитку БК«Леон» Поліна Корінецька.

Канчельскіс визнає, що тема спортивних ставок близька йому, так як він практикує прогнози на матчі. За словами Андрія, досвід і накопичені знання дозволяють йому вгадувати результати поєдинків з точністю до 80%.

«Я завжди кажу, що чим більше ми працюємо, тим краще ми стаємо, бо прагнення і завзятість завжди себе виправдовують, – розповів зоряний у минулому гравець прес-службі букмекерської компанії. – Мені імпонує співпраця з БК «Леон». Компанія стрімко розвивається, виправдовуючи довіру гравців».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт