Екс-гравець збірної України допитаний Генпрокуратурою у справі про «договірняки»

Гончар Тарас

Екс-гравець збірної України, «Динамо» та колишній наставник «Тернополя» Роман Максимюк фігурує в матеріалах справи про договірні матчі.

Поки що невідомо, у якій якості перебуває на допиті Максимюк

Поки що невідомо, у якій якості перебуває на допиті Максимюк

Як стало відомо, Роман Максимюк допитаний Генеральною прокуратурою України у справі про договірні матчі, пише football24.ua. Щоправда, поки що невідомо, у якій якості перебуває на допиті Максимюк (свідок або підозрюваний).

До останнього часу Роман Максимюк очолював ФК «Тернопіль». Проте співпраця з тернопільським клубом виявилася короткочасною.

Нагадаємо, що ведучий програми «Профутбол» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик у своєму twitter-аккаунті оприлюднив зізнання екс-гравця «Металіста» Євгена Малика, котрий назвав договірні ігри, учасників і організаторів матчів з фіксованим результатом за участю харківської команди.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?