Екс-гравець «Шахтаря» розповів про ставки і договірні матчі в Україні та Грузії

Тарас Гончар

Колишній футболіст «Шахтаря» та «Маріуполя», а наразі гравець тбіліського «Динамо» Дмитро Іванисеня розповів, яка ситуація з договірними матчами в чемпіонатах України та Грузії, а також згадав свій досвід у ставках на спорт.

dog

Екс-гравець «Шахтаря» розповів про свої ставки і договірні матчі в Україні та Грузії

«У Грузії був один матч, який визнали договірним. У пресі цей випадок докладно описували. «Динамо» Тбілісі грало проти однієї з команд у чемпіонаті, я той матч пропускав, і підозра була саме на суперника. Після цього, буквально через декілька днів, шість гравців цієї команди відсторонили. Я вважаю, що це цілком правильне рішення. Якщо розуміють або є найменші підозри, що матч договірний, у Грузії швидко покарають. Тому тут такого мало», – розповів Іванисеня.

Колишній гравець «Шахтаря» та «Маріуполя» заявив, що в Україні йому ніхто не пропонував взяти участь у грі з фіксованим результатом.

«В Україні «здати» матч ніхто не пропонував, адже я був у «Шахтарі», а там одразу посилають подалі тих, хто пропонує брудні ігри. «Шахтар» – це бренд, там гравці грають не за гроші, а за емблему, і для всіх дорога їхня репутація», – сказав Іванисеня.

Також футболіст згадав про свій досвід гри на ставках.

«Не люблю робити ставки. Раніше, в Академії, міг скласти експрес на 100 гривень, аби вболівати за команди в Лізі чемпіонів, але не зараз. Ніколи в житті не робив великі ставки», – поділився спогадами Іванисеня в інтерв’ю Sport Traveler.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?