Екс-гравець команди НФЛ підозрюється в захопленні ставками на спорт

Рейтинг Букмекерів

В американських ЗМІ з’явилася інформація про те, що колишній гравець команди НФЛ «Даллас Ковбойз» Джозеф Рендл захоплюється нелегальними ставками на спорт. Сам гравець відхрещується від приписуваній йому пристрасті до (забороненій в більшості штатів країни) спортивного  беттинга.

Рендлу зараз не до посмішок

Рендлу зараз не до посмішок

У 2015-му році Рендл став вільним агентом і зараз знаходиться в пошуку нової команди-роботодавця. Profootballtalks повідомив, що однією з причин нинішнього статусу безробітного екс-гравця «Далласа» є його пристрасть до спортивних ставок.

«Для нас стали очевидні деякі гострі моменти. Однак вони з’явилися по ходу сезону, не до його початку», – повідомив Джеррі Джонс, власник «Ковбойз». Ця заява лише в черговий раз підкреслює, що між гравцем і клубом виникли непереборні перешкоди. Адже гравець отримав статус вільного агента всього після шести ігор регулярного чемпіонату.

Сам Рендл повідомив, що у всіх цих новинах немає ні краплі правди.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?