Екс-гравець клубу НФЛ звинувачується у використанні громадських грошей для оплати гральних боргів

Рейтинг Букмекерів

Колишній професійний гравець в американський футбол Реджі Рукер, який виступав за клуб НФЛ «Клівленд Браунс» з 1975-го по 1981-й роки, звинувачений у використанні громадських коштів для оплати своїх гральних боргів, повідомляє Fox News.

Зловмисник витратив на власні потреби понад $500 тисяч

Зловмисник витратив на власні потреби понад $500 тисяч

68-річний чоловік звинувачується за двома статтями: шахрайство та давання неправдивих показань правоохоронним органам.

Рукер обіймав посаду виконавчого директора організації Amer-I-Can Cleveland і президента Альянсу миротворців Клівленда. Згідно з судовими документами, з 2011-го по 2015-й рік він зняв загалом понад $500 тис. з рахунку Amer-I-Can. Десятки тисяч доларів були витрачені на погашення боргів за азартні ігри. Решта коштів пішли, зокрема, на оплату іпотеки, подорожей і розваг.

«Реджі Рукер зловживав своїм становищем у суспільстві, щоб обдурити один з наших найважливіших місцевих фондів і щедрих громадян. Він публічно закликав вкладати гроші в Amer-I-Can і Альянс миротворців, щоб їх зберегти, але потім витрачав гроші на свої розваги в Клівленді, Лас-Вегасі і  Флориді», – заявила виконувач обов’язків прокурора США по Північному округу Огайо Керол Рендон.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?