Екс-голкіпер «Роми» загруз у боргах через пристрасть до покеру

Рейтинг Букмекерів

Екс-голкіпер столичної «Роми», «Верони» і «Барі» 51-річний Аттіліо Грегорі пов’яз в боргах через азартні ігри та не перестає отримувати погрози від місцевих мафіозі, які бажають повернути свої кошти, повідомляє Gazzetta World.

Местная мафия угрожает экс-голкиперу отобрать дом

Місцева мафія загрожує екс-голкіперу відібрати будинок

Колишній голкіпер «Роми», а нині тренер команди четвертого італійського дивізіону «Вітербезе» останні три роки лікувався від пристрасті до азартних ігор. Однак за цей час борги у розмірі 74 тисяч євро, які накопичив Грегорі, самі по собі не розсмокталися.

Найгіршим періодом у житті Аттіліо можна назвати 2012 рік, коли він тренував один зі столичних клубів з нижчих дивізіонів. Грегорі прив’язався до відеопокерів і, не зумівши вчасно зупинитися, почав регулярно програвати та позичати гроші в мафіозі. З тих пір екс-голкіпер «Роми» так і не зумів розрахуватися за боргами, частенько отримуючи погрози від своїх «приятелів».

«Якщо ти не заплатиш, за борги буде розплачуватися твоя дружина. Якщо ж і вона не зможе, ми заберемо твій дім. Ти грав нашими грошима, тепер ми хочемо отримати їх назад», – йдеться в одному з багатьох повідомлень мафіозі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?