Екс-футболіст «Металіста» оштрафований на 10 тисяч гривень за організацію договірних матчів

Гончар Тарас

Суд виніс вирок у справі колишнього гравця «Металіста» (U-21) Євгена Малика, який підозрювався в організації договірних матчів. 21-річний футболіст підшукував гравців клубів, які за «гонорар» забезпечували перемогу своїм суперникам.

Ще один учасник «футбольного бізнесу» Євген Малик (на фото у центрі) понесе покарання

Гравець молодіжної команди «Металіста» отримав вирок суду у справі про договірні матчі. Про це повідомляє офіційна сторінка на Facebook Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

На лаві підсудних опинився один з організаторів замовних матчів Євген Малик. Під час слідства, а також у судовому порядку доведено його вину. 21-річний футболіст харківського клубу підшукував гравців та пропонував їм за певний гонорар зробити переможцями своїх суперників.

На даний час встановлено, що за такою схемою два футбольних клуби здобули перемогу. А гравці, які «злили» матчі, отримали за це винагороду. У першому випадку ціна поразки становила 8 тисяч доларів США, в другому – 20 тисяч євро.

30 січня відбулось судове засідання. Відповідно до вироку суду, футболіст-організатор необхідного підсумку понесе покарання у вигляді штрафу – 10200 гривень.

Нагадаємо, що раніше суд оголосив вирок двом гравцям «Металіста» U-21 у справі про договірні матчі. Євген Малик став третім гравцем «Металіста», справа якого завершилась рішенням суду. Вирок суду вже почули Данило Соломаха та Руслан Ковток, яких оштрафували на 8,5 тисяч гривень.

Додамо, що Генеральна прокуратура України допитала екс-гравця збірної України Романа Максимюка, якого Євген Малик називає організатором договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?