Економіст закликав терміново прийняти закон про гральний бізнес

Владислав Стародубцев
Економічний експерт Віктор Скаршевський вважає, що Верховній Раді необхідно терміново приймати закон про легалізацію азартних ігор в Україні, адже надходження від індустрії гемблінгу допоможуть наповнити спорожнілу державну казну, передає «Рейтинг Букмекерів».
Економіст закликав терміново прийняти закон про гральний бізнес

Економіст закликав терміново прийняти закон про гральний бізнес

«За коронавірусною метушнею чимало процесів, що важливі для української економіки та державного бюджету, змістилися на другий план.

  • У січні 2020-го року, вперше з 2016-го року, скоротилося ВВП на мінус 0,5%;
  •  Промислове виробництво скорочується 10-й місяць поспіль, в лютому 2020-го падіння склало мінус 4,1% в порівнянні з лютим минулого року. У тому числі машинобудування – мінус 13,2%;
  •  З початку березня нерезиденти вивели з ОВДП близько $ 750 млн і тенденція виведення валюти триває;
  • Податковий Закон №1210, який посилює умови для бізнесу, знаходиться на підписі у Президента (на цей Закон необхідно накласти президентське вето);
  •  Доходи держбюджету не виконуються з серпня 2019-го року, коли коронавірусу ще й близько не було (в грудні 2019-го було формальне виконання бюджету, оскільки уряд не відшкодовував в повному обсязі ПДВ та домігся авансових платежів у держпідприємств);

В держбюджет на 2020-й рік закладені доходи, не підкріплені законодавством – 4,4 млрд грн від легалізації грального бізнесу. План доходів є, а закону, що забезпечує ці доходи – немає. 

Після закінчення карантину (а він таки завершиться) спорожнілий бюджет доведеться чимось наповнювати, тому необхідно в терміновому порядку прийняти відповідний Закон. Тим більше, що гральний бізнес буде також стимулювати інвестиції в ігрову інфраструктуру та приток валюти, що явно не завадить для стабілізації курсу», – резюмував Скаршевський на сторінці у Facebook.

Експерт пояснив, чому оператори прагнуть легалізації грального бізнесу

Юрист розповів, що насправді передбачає законопроєкт про легалізацію азартних ігор

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт