Економіст з Кембриджа виграв майже $3 тисячі, побившись об заклад з тими, хто не вірив в глобальне потепління

Рейтинг Букмекерів

Ставка британського економіста з Кембриджського університету Кріса Хоупа, зроблена ним в суперечці з двома бізнесменами в 2011-му році на середню річну температуру на планеті в 2015-му році, виявилася виграшною і принесла впевненому в собі вченому майже $3 тис.

Хоуп «завдав жару» скептикам

Хоуп «завдав жару» скептикам

У 2011-му році на конференції, присвяченій температурі на планеті і організованою кліматичними скептиками, які не вірили в процес глобального потепління і щорічного підвищення температури, Кріс Хоуп посперечався з бізнесменами Аланом Раджем і Єном Плаймером. Хоуп був упевнений, що середня температура в 2015-му році виявиться вище, ніж в 2008-му, повідомляє E&E Publishing.

В результаті 2015-й рік видався найспекотнішим за останні 137 років ведення спостережень. Британський бізнесмен-скептик Алан Радж вже виплатив свій програш у розмірі $1,4 тис. Єн Плаймер поки що не вийшов на зв’язок з переможцем.

Парі було укладено в перерві наукової конференції, що проходила в Кембриджі. В ході зустрічі ведучий заходу повідомив, що в 2008-му році температура планети досягла свого максимуму. Він і багато інших учасників заходу були настільки впевнені у своїй правоті, що виявилися готовими навіть поставити на це. Хоуп такого ставлення вже не витримав і запропонував всім охочим укласти з ним парі.

Варто зазначити, що історія знає і не такі цікаві ставки. Приміром, в 1990-му році знаменитий учений Стівен Хокінг програв суперечку астроному Кіпу Торну (незважаючи на протести дружини останнього) річну підписку на еротичний журнал Penthouse, поставивши на те, що чорні діри в космосі не існують.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?