Джоуї Бартон визнав, що робив ставки на футбольні матчі

Рейтинг Букмекерів

Півзахисник «Бернлі» Джоуї Бартон визнав, що зробив більше 1260 ставок на матчі, але сподівається уникнути тривалого відсторонення від футболу.

Джоуї Бартон зізнався в ставках на матчі

Нагадаємо, раніше FA викрила Бартона в тому, що він зробив 1260 ставок на футбольні матчі впродовж десяти років – у період з 26 березня 2006 року по 13 травня 2016-го.

Бартон визнав свою провину, і тепер його чекають особисті слухання в дисциплінарних органах, повідомляє The Telegraph. Очікується, що випадок півзахисника буде розглянуто в найближчі два тижні. Бартон сподівається уникнути тривалого відсторонення від футболу і допомогти «Бернлі» уникнути вильоту з Прем’єр-ліги.

В ході розслідування було встановлено, що Бартон ставив на матчі чемпіонату Англії, проте слідству належить з’ясувати, чи ставив футболіст на ігри своїх клубів.

Джоуї Бартон став гравцем «Бернлі» 20 грудня і взяв участь в останніх шести матчах клубу. До цього півзахисник півроку грав за шотландський «Рейнджерс», але і там він не обійшовся без скандалів. Зокрема, гравець відбув дискваліфікацію в один матч за те, що робив ставки. Покарання було досить м’яким, оскільки було з’ясовано, що на ігри своєї команди хавбек не ставив.

«Це розслідування між ним і FA, «Бернлі» не бере участі в ньому. Бартон знає наші вимоги, знає, що ми хочемо бачити від нього. Коли він повернувся в команду, ми знали, що він отримав хороший урок. Тепер же ми можемо тільки чекати закінчення розслідування, будемо сподіватися, Джоуї допоможе нам», – заявив головний тренер «Бернлі» Шон Дайч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?