Джоуї Бартон: FA повинна переглянути свою залежність від букмекерів

Рейтинг Букмекерів

Півзахисник «Бернлі» Джоуї Бартон розкритикував футбольну асоціацію Англії, яка наклала на нього дискваліфікацію на 1,5 року за ставки.

Джоуї Бартон: FA повинна переглянути залежність від букмекерів

«Якщо FA справді серйозно ставиться до боротьби зі ставками у футболі, їм потрібно дивитися на свою залежність від гральних компаній, а не просто звинувачувати гравців, які роблять ставки.

Я розумію, чому заходи боротьби з азартними іграми були посилені, і я згоден з тим, що я порушив їх. Але FA потрібно визнати, що існує великий конфлікт між їхніми правилами і культурою, яка оточує сучасну гру, де кожен, хто стежить за футболом по телевізору або на стадіоні, піддається атакам з боку букмекерських компаній, маркетингових та рекламних агентств.

Це непросте середовище, в якому потрібно намагатися заборонити азартні ігри або говорити спортсменам, що ставки – це неправильно. Це все одно що просити алкоголіка проводити весь час в пабі або пивоварні.

Якщо FA серйозно ставиться до боротьби з азартними іграми, вона повинна переглянути свою залежність від індустрії. Я говорю це, знаючи, що щоразу, коли я натягую майку своєї команди, я рекламую букмекерів», – йдеться в заяві Бартона на його офіційному сайті.

Нагадаємо, Джоуї Бартон був дискваліфікований на 1,5 роки за ставки. У період з 2006 до 2016 року півзахисник зробив 1260 ставок на футбольні матчі, виступаючи за англійські клуби. Гравець зізнався в скоєному і пройшов курс лікування від ігроманії.

Це не перша дискваліфікація Бартона. Виступаючи за «Рейнджерс», хавбек був викритий в 44 ставках, при цьому він не ставив на свій клуб. Тоді футболіст відбувся пропуском одного матчу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?