Джекпот у розмірі $1,59 млрд став рекордним в історії лотерей США

Рейтинг Букмекерів

У США нарешті розіграний найбільший в історії країни джекпот лотереї Powerball у розмірі $1,59 млрд. Переможці заслужено можуть називати себе одними з найудачливіших людей на планеті – шанс виграти суперприз дорівнював 1 до 292 млн.

Виграш за вирахуванням податків складе більше $900 млн

Виграш за вирахуванням податків складе більше $900 млн

На даний час оголошено про три виграшні квитки, власники яких вірно вгадали п’ять чисел першого блоку (5 з 69) і шосте, ключове число другого блоку (1 з 26). За попередньою інформацією, квитки були куплені в штатах Каліфорнія, Теннессі і Флорида. Однак скомпільована інформація ще не з усіх штатів, тому не можна виключати появи нових переможців.

Чиста грошова маса після вирахування податків, призначена переможцям, становить $930 млн. Однак переможці можуть погодитися на виплату виграшу рівними частками протягом 29-ти років. У такому випадку податки сплачувати не доведеться.

Найбільший в історії розіграшу лотерей джекпот починав формуватися зовсім «скромно». Ще в листопаді 2015-го року він налічував $40 млн. Однак ряд невдалих розіграшів привів його до підсумкової суми, яка в останні дні викликала в США по правді загальнонаціональний ажіотаж. Лотерейний квиток Powerball коштує всього $2, проте багато людей в жадобі отримати сотні мільйонів витрачали на придбання заповітних картонок тисячі доларів.

До слова, магазин 7-Eleven, розташований в каліфорнійському містечку Чіно-Хіллс, також залишився у великому плюсі. За продаж одного з виграшних квитків торгова точка отримає від організаторів лотереї бонус у розмірі $1 млн. Додамо, що раніше першість серед джекпотів в США утримувала лотерея Mega Millions – 30-го березня 2012-го року в ній було розіграно $656 млн

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?