Джамала – головний фаворит другого півфіналу «Євробачення 2016»

Рейтинг Букмекерів

12-го травня в Стокгольмі відбудеться другий півфінал 61-го пісенного конкурсу «Євробачення», в якому візьмуть участь представники 18-ти країн. Букмекерські контори приймають ставки на переможця другого півфіналу. Відповідно до котирувань букмекерів, українська співачка Джамала має найвищі шанси стати найкращою на даному етапі і кваліфікуватися у фінал.

Поставити на перемогу України в другому півфіналі можна за 1.57

Поставити на перемогу України в другому півфіналі можна за 1.57

Сьогодні ввечері у другому півфіналі «Євробачення» виступлять музиканти з Австралії, Албанії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Данії, Ізраїлю, Ірландії, Латвії, Литви, Македонії, Норвегії, Польщі, Сербії, Словенії, України та Швейцарії.

Відповідно до котирувань БК William Hill, головним фаворитом даного етапу конкурсу вважається Україна, яку представляє Джамала з піснею «1944». На перемогу української співачки можна поставити за 1.57.

У трійку фаворитів також входять Австралія, яку представляє Демі Ім з піснею «Sound of silence» (3.75) і Сербія, від якої виступить Саня Вучич з композицією «Goodbye» (11.0).

На Болгарію можна поставити за 13.0, на Ізраїль і Латвію – за 17.0, на Бельгію – за 21.0, на Польщу – за 34.0. Аутсайдерами, згідно з котируваннями William Hill, вважаються Албанія, Білорусь, Данія, Ірландія, Македонія, Словенія та Швейцарія. Поставити на перемогу у другому півфіналі на представника кожної з цих країн можна з коефіцієнтом 101.0.

У БК William Hill також можна поставити на те, хто з учасників другого півфіналу кваліфікується в фінал. На цьому ринку ставок поставити на Україну можна за 1.01, на Австралію – за 1.04, на Сербію – за 1.06, на Бельгію і Латвію – за 1.10, на Болгарію і Ізраїль – за 1.20, на Польщу – за 1.33, на Литву – за 1.36 і на Норвегію – за 1.67.

10-го травня відбувся перший півфінал конкурсу. За його підсумками у фінал, який відбудеться 14-го травня, вийшли росіянин Сергій Лазарєв, вірменська співачка Івета Мукучян, а також представники Австрії, Азербайджану, Чехії, Кіпру, Мальти, Нідерландів, Угорщини і Хорватії.

Згідно букмекерським коефіцієнтам, найбільш реальні шанси на перемогу мають представники Росії та України. На перемогу Лазарєва можна поставити за 2.0, на тріумф Джамали – за 4.5.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?