Дивні матчі. 8-14 серпня

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які вважають підозрілими букмекерські контори. У цьому матеріалі наведено дивні матчі, що відбулися з 8 по 14 серпня. Радимо добре подумати, перш ніж робити ставки на ігри за участю цих спортсменів або команд

xtdh

Дивні матчі. 8-14 серпня

За інформацією БК Vbet:
Теніс

1. Малишев М. – Малишев А.
09.08.2016
ITF Мінськ / БЛР (чол.)

Олександр Малишев переграв Максима Малишева з рахунком 6:4, 6:3. Підозри трейдерів викликали ставки на його перемогу в другому сеті, а також у всьому матчі.

2. Оліветті А. / Сидоренко А. – Бетов С. / Івашка І.
10.08.2016
ATP Challenger Порторож / Сло

Сергій Бетов та Ілля Івашка переграли Альбано Оліветті й Олександра Сидоренка в двох партіях з рахунком 6:2, 6:3. Підозри трейдерів викликали ставки на їхню перемогу в двох сетах.

3. Де Валк Р. С. / Сельс Й. – Отом М. / Фолі А.
11.08.2016
ITF Ейпен / БЕЛ (чол.)

Рой Сарут де Валк і Йєллі Сельс виграли у Максима Отома і Олександра Фолі з рахунком 6:3, 6:2. Підозри трейдерів контори викликали ставки на їхню перемогу 2:0 за сетах.

Настільний теніс

1. Гуділкін І. – Апагуні Е.
11.08.2016
Майстер-тур, Санкт-Петербург / РОС

Ігор Гуділкін обіграв Едуарда Апагуні в чотирьох сетах, з рахунком 11:8, 11:8, 10:12, 11:6. Ставки на цей результат трейдери контори вважали підозрілими.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?