Дивні матчі. 5-18 грудня

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які букмекерські контори вважають підозрілими. У цьому матеріалі наведено дивні матчі, які пройшли з 5 по 18 грудня. Радимо добре подумати, перш ніж робити ставки на ігри за участю цих спортсменів або команд.

Дивні матчі. 5-18 грудня

За інформацією БК Vbet:

Теніс

1. Стародубцева Ю. – Стойкович А.
05.12.2016
ITF Каїр / ЄГИ (жін.)

Андріана Стойкович з Сербії обіграла Юлію Стародубцеву з України з рахунком 6:0, 1:6, 7:5. Трейдери контори вважали дивними ставки на перемогу сербки в першому сеті.

2. Андрєєва А. – Сейнсбері Л.
13.12.2016
ITF Анталья / ТУР (жін.)

Олександра Андрєєва з України переграла в першому раунді турніру в Антальї британку Лауру Сейнсбері з рахунком 6:3, 6:2. Трейдери вважають дивними ставки на перемогу Сейнсбері в п’ятому геймі першої партії.

3. Дрінич М. – Суд Ч.
13.12.2016
ITF Каїр / ЄГИ (чол.)

Чандра Суд обіграв серба Мілана Дрінича в двох партіях з рахунком 7:5, 6:2. Трейдери контори вважали дивними ставки на те, що індієць виграє п’ятий гейм першої партії, а також на те, що він виграє і весь матч.

4. Річчі А. – Дорожкін С.
13.12.2016
ITF Каїр / ЄГИ (чол.)

Представник Чехії Алессандро Річчі виграв у росіянина Сергія Дорожкіна в двох сетах з рахунком 6:0, 6:3. Дивними здалися ставки на перемогу Річчі, а також на тотал менше 8,5 гейми в першому сеті.

5. Ескуаріса Л. – Гатіка Б.
15.12.2016
ITF Санта-Крус / БОЛ (жін.)

Лаура Ескуаріса виграла у Барбари Гатіка в двох партіях з рахунком 7:5, 6:1. Трейдерам контори здалися підозрілими ставки на її перемогу в сьомому геймі першого сету.

6. Саїдкарімов С. – Бланкан Ж.
15.12.2016
ITF Доха / КАТ (чол.)

Жоффре Бланкан виграв у Саїда Саїдкарімова з рахунком 6:2, 6:3. Трейдерами контори до розряду дивних були віднесені ставки на перемогу Бланкан в матчі, а також в четвертому геймі першого сету.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?