Дивні матчі. 3-16 жовтня

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які букмекерські контори вважають підозрілими. У цьому матеріалі наведено дивні матчі, котрі відбулися з 3 по 16 жовтня. Радимо добре подумати, перш ніж робити ставки на ігри за участю цих спортсменів або команд.

kevr

Дивні матчі. 3-16 жовтня

За інформацією БК Vbet:

Теніс

1. Котроне Д. / Рибаков А. – Альтмайєр Д. / Мусіалек А.
06.10.2016
ITF Санта-Маргеріта ді Пула / ІТА (чол. пари).

Домінік Котроне і Алекс Рибаков переграли Даніеля Альтмайєра і Алексіса Мусіалека в двох сетах з рахунком 6:4, 7:5. Трейдери контори вважали дивними ставки на їхню перемогу в четвертому геймі першої партії.

2. Ворстер Т. – Руїс-Гонсалес А.
09.10.2016
ATP Challenger Монтерей / МЕК

Такер Ворстер в другому раунді кваліфікації челленджера в Мексиці переграв Антоніо Руїса-Гонсалеса з рахунком 7:5, 6:4. Підозра трейдерів впала на ставки на його перемогу в шостому геймі першого сету.

3. Талуєнко А. – Александер Д.
11.10.2016
ITF Хуахін / ТАВ (жін.).

Ганна Талуєнко переграла Сашу Александер в трьох партіях з рахунком 4:6, 6:2, 6:4. Підозра трейдерів викликали ставка на перемогу Александер в першому сеті.

3. Ленерт К. – Талуєнко А.
12.10.2016
ITF Хуахін / ТАВ (жін.).

І наступний матч Ганни Талуєнко не обійшовся без підозрілих ставок. Цього разу представниця Казахстану зустрічалася з Катаріною Ленерт і програла з рахунком 3:6, 0:6. Трейдерам здалися підозрілими ставки на перемогу Ленерт шостому геймі першої партії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?