Дивні матчі. 22-28 лютого

Рейтинг Букмекерів

За сприяння букмекерської компанії Vbet та інших джерел «Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які трейдери контори вважають підозрілими. У цьому матеріалі наведено такі, що пройшли з 22-го по 28-ме лютого. Радимо нашому читачеві добре подумати, перш ніж робити ставки на матчі за участю цих спортсменів або команд.

Дивні матчі. 22-28 лютого

Дивні матчі. 22-28 лютого

Футбол

1. ФК «Уфа» – ФК «Ширак»
23.02.2016
Товариський матч

У трейдерів викликали підозри ставки на тотал більше 4,5 гола. Уфімці вже до двадцять шостої хвилини забили три м’ячі, здобувши підсумкову перемогу з рахунком 4:1.

2. «Хапоель Петах-Тіква» – «Академік Тім Герлз»
23.02.2016
Ізраїль – Жіноча Прем’єр-ліга

Підозри викликали ставки на те, що «Хапоель Петах-Тіква» не програє в цій зустрічі, не дивлячись на те, що команди розташувалися поруч у турнірній таблиці. Після фінального свистка на табло горіли нулі.

Баскетбол

1. БК «Харків» – БК «Політехніка-Галичина»
23.02.2016
Україна – Суперліга

Підозру викликали ставки на тотал більше 166,5 очка, а також – на перемогу команди «Політехніка Галичина» з форою (-9,5) очка. Незважаючи на те, що матч проходив на майданчику «Харкова», гості виграли із загальним рахунком 105:88.

2. БК «Ельбрус» Черкеськ – БК «Тегас» Дінський район
28.02.2016
Росія – Кубок Росії

Увагу трейдерів привернули декілька ставок на перемогу господарів. Сумарно близько 120-ти тисяч рублів (близько 42 000 тисячі гривень) були поставлені кількома гравцями на ставках, які відкрили рахунок в конторах на початку тижня. Як можна здогадатися, їх перша ставка була саме на цю зустріч. При перевірці імен гравців виявилося, що всі вони професійні баскетболісти. Їх ставки, швидше за все, будуть скасовані, а депозити – повернуті. Додамо, що господарі здобули перемогу з рахунком 80:69.

Також «Рейтинг Букмекерів» публікує ще два матчі з підозрілими ставками з минулого тижня, які надійшли з невеликим запізненням.

Теніс

1. Євсєєв Д. – Массара А.
19.02.2016
ITF Шарм-ель-Шейх / ЕГП (чол.)

Трейдери контори вважали підозрілим третій сет цього матчу, який закінчився перемогою Массари з рахунком 6:0. Особливо враховуючи, що після перемоги в першій партії, Євсєєв виключився з боротьби, вигравши лише один гейм в наступних двох партіях.

Хокей

1. «Сибірські снайпери» – «Олімпія» Кірово-Чепецьк
21.02.2016
Росія, МХЛ

У трейдерів контори викликали підозри ставки на те, що в першому періоді буде забито більше 2,5 шайби. «Сибірським снайперам» вдалося здобути перемогу з рахунком 6:4, проте в першому і третьому періодах команди забили по чотири шайби.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?