Дивні матчі. 21-27 березня

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які вважають підозрілими букмекерські контори. У цьому матеріалі наведено дивні матчі, які відбулися з 21-го по 27-ме березня. Радимо добре подумати, перш ніж робити ставки на ігри за участю цих спортсменів або команд.

Дивні матчі. 21-27 березня

Дивні матчі. 21-27 березня

За інформацією БК Vbet:

Теніс

1. Дубейл Ж. – Цукерман Д.
22.03.2016
ITF-Рама-ха Шарон/ІЗР (чол.)

Даніель Цукерман зумів здобути перемогу над бельгійцем Жульєном Дубейлом з рахунком 6:4, 6:0. У трейдерів контори викликали підозри ставки на перемогу ізраїльтянина в першому геймі другої партії.

2. Галкін А./Лебедєв І. – Червяков Ф./Урсу В.
21.03.2016
ITF Баку / АЗР (чол.) (пари)

Федір Червяков та Вадим Урсу виграли з рахунком 6:2, 6:4 у Антона Галкіна та Іллі Лебедєва. Підозри трейдерів викликали ставки на їх перемогу в двох сетах.

Волейбол

1. «Єнісей» Красноярськ – «Динамо» Краснодар
26.03.2016
Росія, Суперліга

«Єнісей» в двадцять третьому турі російської волейбольної Суперліги зустрічався з краснодарським «Динамо». Господарям вдалося здобути перемогу в трьох партіях (25:18, 25:21, 25:23). Під підозру потрапили ставки на перемогу красноярського колективу з сухим рахунком по сетах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?