Дивні матчі. 17-23 жовтня

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які букмекерські контори вважають підозрілими. У цьому матеріалі наведено дивні матчі, які пройшли з 17 по 23 жовтня. Радимо добре подумати, перш ніж робити ставки на ігри за участю цих спортсменів або команд.

business-pict-preview-1-kopiyacng

Дивні матчі. 17-23 жовтня

За інформацією БК Vbet:
Теніс

1. Хотков О. – Зеднік Я.
18.10.2016
ITF Шарм-ель-Шейх / ЕГП (чол.).

Чеський тенісист Ян Зеднік переграв українця Олега Хоткова в двох партіях з рахунком 6:4, 6:2. Трейдери контори вважали підозрілими ставки на перемогу чеха.

2. Лу Юй – Талуєнко А.
18.10.2016
ITF Хуахін / ТАЇ (жін.).

Аріна Талуєнко обіграла Лу Юй в двох партіях з рахунком 7:6, 6:2. Трейдерам контори здалися дивними ставки на перемогу китаянки у восьмому геймі першої партії.

3. Токарєва А. – Фабер Т.
18.10.2016
ITF Анталья / ТУР (жін.).

Хорватка Теа Фабер виграла у росіянки Анастасії Токарєвої в двох партіях з рахунком 6:2, 6:1. Трейдери контори вважали дивними ставки на перемогу хорватки в четвертому геймі другого сету.

Настільний теніс

1. Прищепа Є. – Шмід Е.
19.10.2016
чемпіонат Європи

Елія Шмід виграв у Євгена Прищепи в шести партіях, з рахунком 11:7, 7:11, 11:4, 11:7, 5:11, 11:9. Трейдерам контори здалися дивними ставки на його перемогу в третій партії, а також на тотал менше 18,5 очка в третьому сеті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?