Дивні матчі. 15-21 серпня

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які вважають підозрілими букмекерські контори. У цьому матеріалі наведено дивні матчі, які відбулися з 15 по 21 серпня. Радимо добре подумати, перш ніж робити ставки на ігри за участю цих спортсменів або команд.

Странные матчи. 15-21 августа

Дивні матчі. 15-21 серпня

За інформацією БК Vbet:

Теніс

1. Сабанов І. – Кеісідіс Х.
15.08.2016
ITF Суботіца / СРБ (чол.)

Христос Кеісідіс зумів переграти Івана Сабанова з Хорватії в двох сетах з рахунком 6:4, 6:3. Ставки на перемогу грека в двох партіях викликали підозри трейдерів контори.

2. Полланен Е. / Торпергаард М. – Гохлке Д. / Реішчик С.
15.08.2016
ITF Гельсінкі / ФИН (чол.)

Еркко Полланен і Мікаель Торпергаард переграли Дельфа Гохлке і Себастьяна Реішчика з рахунком 6:3, 6:2. Підозри трейдерів викликали ставки на їхню перемогу в шостому геймі першої партії.

3. Гельхардт Л. / Сітюн Н. – Келембей Дж. / Оллерт Л.
15.08.2016
ITF Коллонж-Бельрів / ШВЦ (чол.)

Джессі Келембей і Лукас Оллерт переграли Люку Гельхардта і Натана Сітюна практично без боротьби, з рахунком 6:2, 6:1. Під підозру трейдерів потрапили ставки на їхню перемогу в двох сетах.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?