Дивні матчі. 14-20 листопада

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які букмекерські контори вважають підозрілими. У цьому матеріалі наведено дивні матчі, які пройшли з 14 по 20 листопада. Радимо добре подумати, перш ніж робити ставки на ігри за участю цих спортсменів або команд.

viepr

Дивні матчі. 14-20 листопада

За інформацією Federbet:
Футбол

1. «Іллічівець» – «Гірник-Спорт»
14.11.2016
Україна, Перша ліга

У дев’ятнадцятому турі Першої ліги України «Іллічівець» на своєму полі з рахунком 3:1 переграв «Гірник-Спорт». Підозри і «обурення» в цьому матчі викликали ставки на перемогу гостей в першому таймі, на перемогу господарів в матчі, на перемогу господарів з форою (-1), а також на тотал більше 3,5 гола.

За інформацією БК Vbet:
Теніс

1. Фурнерьє Т. / Окала Ж. – Бркич Т. / Радойкович М.
17.11.2016
ITF Іракліон / ГРЕ (чол. пари)

Томіслав Бркіч і Мілан Радойковіч обіграли Тео Фурнерье і Жюля окав в двох сетах з рахунком 6: 3, 6: 2. Підозра трейдерів викликали ставки на їх перемогу в двох партіях.

2. Милокост Д. – Хоментовський М.
17.11.2016
ITF Гельсінкі / ФІН (чол.)

Українець Денис Милокост обіграв росіянина Матвія Хоментовского з рахунком 7:6, 6:2. Під підозру трейдерів потрапили ставки на перемогу росіянина в п’ятому геймі першої партії.

3. Коприва В./Поляк Д. – Аск Ф./Сальман О.
17.11.2016
ITF Нікосія / КІП (чол. пари)

Фредрік Аск і Омар Сальман виграли у Віта Коприва і Давида Поляка з рахунком 6:3, 7:5. Підозру трейдерів викликали ставки на перемогу тих, хто програв у шостому геймі другого сету.

4. Канар Д./Перре Л. – Мартон Хорнес С./Толедо Баку П.
17.11.2016
ITF Хаммамет / ТУН (чол. пари)

Серхіо Мартос Хорнес і Поль Толедо Баку в фіналі чоловічого парного розряду турніру в Хаммаметі обіграли Джонатана Канари і Лоїка Перре в двох сетах з рахунком 6:2, 6:2. Підозра трейдерів впала на ставки на їхню перемогу в третьому геймі першого сету.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?