Дивні матчі. 11 – 17 квітня

Рейтинг Букмекерів
 «Рейтинг Букмекерів» продовжує публікувати матчі, ставки на які вважають підозрілими букмекерські контори. У цьому матеріалі наведено дивні матчі, які пройшли з 11-го по 17-те квітня. Радимо добре подумати, перш ніж робити ставки на ігри за участю цих спортсменів або команд.
Дивні матчі. 11 - 17 квітень

Дивні матчі. 11 – 17 квітень

За інформацією БК Vbet:

Теніс

1. Шафранек В./Віола М. – Чунг Ю./Сун-Ву Квон
12.04.2016
ATP Challenger Кванджу / КОР (чол.) (пари)

Корейська пара, яка отримала Wild Card, зуміла здобути досить легку перемогу в двох партіях з рахунком 6:3, 6:0. Підозри трейдерів викликали ставки на те, що корейці зможуть виграти в двох сетах.

Також ми публікуємо одну зустріч, яка була зіграна на позаминулому тижні. Про неї «Рейтинг Букмекерів» був проінформований вже після написання попереднього матеріалу.

Футбол

1. «Олімпік» Донецьк (до 19) – «Ворскла» (до 19)
10.04.2016
Україна, Ліга до 19

Матч між донецьким «Олімпіком» та «Ворсклою» закінчився нульовою нічиєю. Під підозру трейдерів потрапили ставки на тотал менше 3.5 гола. Варто зазначити, що на такий результат припало близько 90% ставок, які були зроблені гравцями в букмекерській конторі Vbet.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт