Дитячий письменник написав книгу про договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

Фінський дитячий письменник Міка Керянен написав книгу про договірні матчі. Твір отримало назву «На лінії воріт».

Дитячий письменник написав книгу про договірні матчі

В основі сюжету книги лежить футбольний матч, повідомляє lukukeskus.fi.

18-річний голкіпер Калле повинен зіграти свій перший матч у вищому дивізіоні. Однак радість юного воротаря виявляється недовгою – тренер каже йому, що на 29-й хвилині в його ворота буде призначений пенальті. Калле повинен пропустити м’яч, а натомість отримати $4,5 тис.

«Чому я вирішив написати цю книгу? Щоразу, коли я бачу новину про договірний матч, я відчуваю розчарування. Проблема договірних матчів не так добре освітлюється. Я хочу привернути увагу молодих гравців, адже вони можуть опинитися в такій же ситуації в будь-який момент. Тому я був би щасливий, якби юні футболісти прочитали мою книгу», – зазначив Керянен.

Книга вже перекладена на естонську мову, а футбольний союз Естонії заявив, що має намір використовувати твір, як офіційний інструмент у боротьбі з договірними матчами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?