Дискваліфікація ФК «Шкендербеу» за участь в договірних матчах може бути продовжена

Рейтинг Букмекерів

Албанський футбольний клуб «Шкендербеу» буде відсторонений від участі в єврокубках ще на один сезон. Керівництво новоспеченого чемпіона країни збентежено рішенням УЄФА.

Керівництво клубу не погоджується з обвинуваченням УЄФА

Згідно з інформацією Associated Press, річна дискваліфікація «Шкендербеу» носила попередній характер. Цілком ймовірно, що дискваліфікація клубу триватиме не тільки на сезон 2016/2017.

«Нас не повідомили про це, ми спантеличені такими новинами. Нам здавалося, що справа вже закрита. Звичайно, ми не прийняли і попереднє рішення, яке було винесено без будь-яких доказів. До сих пір ми вважали, що справа завершена», – прокоментував ситуацію президент «Шкендербеу» Арджан Такай.

Албанський чемпіон підозрюється в організації договірних матчів в рамках Ліги чемпіонів з «Крузейдерсом» і «Динамо» із Загреба, а також Ліги Європи з московським «Локомотивом» і «Спортінгом» з Лісабона. Повідомлення про відсторонення від участі в єврокубків на один сезон клуб отримав в червні цьогоріч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?