Двоє футбольних рефері з Таїланду відсторонені через «договірняки»

Олександр Веселов

Азіатська конфедерація футболу (AFC) підозрює двох арбітрів категорії ФІФА з Таїланду у причетності до договірних матчів, зараз триває розслідування, на термін якого підозрювані відсторонені від своєї роботи, повідомляє Reuters.

Чайя Махапаб (зліва) і Таном Борікут відпочинуть від футболу щонайменше два місяці

Чайя Махапаб (зліва) і Таном Борікут відпочинуть від футболу щонайменше два місяці

AFC вчора оприлюднила своє рішення для того, щоб ФІФА поширила тимчасову дискваліфікацію арбітрів на всі міжнародні змагання. Отже, рефері з Таїланду Таном Борікут і Чайя Махапаб відсторонені від своєї професійної діяльності на 60 днів за рішенням дисциплінарного комітету AFC.

«Футбольна асоціація Таїланду також була проінформована про наше рішення. Ми пропагуємо нульову терпимість до корупції, будь-який незаконний вплив на результат футбольного матчу є неприпустимим. AFC бореться з договірними поєдинками за допомоги трирівневої програми – профілактики, виявлення і реагування», – сказано в офіційній заяві Азіатської конфедерації футболу.

В інтересах слідства не згадується, з приводу яких саме матчів у слідчих виникли питання до арбітрів.

Зазначимо, що 39-річний Чайя Махапаб – рефері ФІФА еліт-класу з 2007 року. Обслуговував кваліфікаційні матчі до Чемпіонату світу 2014 року в азійському регіоні.

Нагадаємо, що раніше AFC на таких же підставах відсторонила рефері з Таджикистану.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?