Двох шахраїв було затримано по дорозі на Australian Open

Рейтинг Букмекерів

Прикордонники Австралії затримали двох шахраїв, які мали намір робити ставки на матчі Australian Open безпосередньо з місця подій

Два громадянина Естонії мали намір обвести навколо пальця букмекерів на Australian Open

Два громадянина Естонії були затримані в аеропорту Мельбурна і згодом депортовані, повідомляє 9news. Чоловіки прибули до Австралії з Бангкока.

При проходженні огляду прикордонників насторожило підозріло велика кількість електронних пристроїв в багажі пасажирів. Серед них були пульти дистанційного керування і електронні клавіатури.

При допиті було з’ясовано, що за допомогою гаджетів шахраї хотіли заробити на матчах Australian Open, перебуваючи безпосередньо на кортах Мельбурна. Це збільшувало їхні шанси, оскільки вони робили б ставки до коригування лінії букмекерів.

«Це була добре підготовлена ​​спроба. Сподіваюся, що цей випадок приверне увагу як правоохоронних органів, так і організаторів і учасників спортивних змагань», – заявив голова регіонального прикордонного управління штату Вікторія Джеймс Вотсон.

В результаті шахраям було відмовлено у в’їзді до Австралії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?