Двох екс-гравців «Металіста U-21» оштрафували за участь у договірному матчі

Рейтинг Букмекерів

Колишні гравці молодіжного складу харківського «Металіста» Данило Соломаха та Руслан Ковток 15 вересня постали перед судом. Спортсмени повністю визнали свою вину. Суд визначив їм міру покарання у вигляді штрафу в розмірі 8,5 тис. гривень (близько $ 328).

1-16

Данилу Соломасі та Руслану Ковтку призначений штраф в розмірі 8,5 тис. гривень

«15 вересня луцьким міським районним судом футболісти визнані винними в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 354 Кримінального кодексу України. Судом їм визначена міра покарання у вигляді штрафу розміром в 8,5 тисяч гривень», – повідомив телеканалу Футбол 1 представник Генпрокуратури країни Денис Мирополець.

Як зазначає Sportarena, суд врахував те, що обидва гравці співпрацювали зі слідством і зізналися в отриманні грошей для забезпечення потрібного результату, а також обставини, що змусили їх брати участь у договірному матчі. Зазначається, що «Металіст» півтора року не виплачував гравцям зарплату.

У центрі уваги слідчих опинився матч з молодіжкою луцької «Волині», який відбувся 6 серпня 2015 року та завершився з рахунком 6:2 на користь команди з Луцька. Спортсмени забезпечили програш своєї команди і за це отримали грошову винагороду в розмірі понад 100 тис. гривень (більше $3,7 тис.).

Максимальне покарання за цей злочин, яке могли отримати Соломаха та Ковток, – позбавлення волі до трьох років. Про те, що Данило Соломаха визнав свою провину в повному обсязі і пішов на угоду зі слідством, раніше повідомила його адвокат Галина Козіна.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?