Два клуби з Кіпру оштрафовані за договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

Дві команди з Кіпру, що виступають у вищому дивізіоні чемпіонату країни – «АЕЗ Закакіу» і «Карміотісса», були оштрафовані футбольною асоціацією Кіпру на $54 тис. за участь в договірних матчах.

Два кіпрських клуби оштрафовані за договірні матчі

Ігри за участю цих клубів були визнані договірними спеціальною комісією УЄФА, повідомляє Cyprus-mail.

«АЕЗ» потрапив під підозру після матчу з «АПОЕЛем», який команда програла з рахунком 0:7. В УЄФА відзначили великий потік ставок на п’ять і більше забитих м’ячів у першій половині зустрічі. У підсумку після 45 хвилин гри рахунок був 5:0 на користь «АПОЕЛя».

«Карміотісса» ж свій матч зіграла в Кубку країни проти «АЕКа» з Ларнаки. На цей матч було зроблено багато ставок на поразку клубу з різницею в п’ять і більше м’ячів. Підсумковий результат – 6:1 на користь «АЕКа».

УЄФА поінформувала КФА, після чого місцевою футбольною владою було прийнято рішення про покарання клубів.

«АЕЗ» подавав апеляцію на рішення, проте вона була відхилена. Клуби оштрафовані на $54 тис. кожен. У разі, якщо команди будуть викриті в подібних махінаціях ще раз, їм загрожує зняття очок, а в подальшому колективи можуть бути зняті зі змагань.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?