Два гравці молодіжної збірної Мальти підозрюються у «договірняку»

Олександр Веселов

Наприкінці березня «Рейтинг Букмекерів» інформував, що мальтійська поліція зацікавилась чесністю відбіркового матчу до молодіжного Євро-2017 між збірними Мальти та Чорногорії (U-21), який відбувся 23-го березня у місті Паола.

Еммануель Бріффа (зліва) та Кайл Чезаре мусять відповісти на питання представників Феміди

Еммануель Бріффа (зліва) та Кайл Чезаре мусять відповісти на питання представників Феміди

Мальтійські правоохоронці проводять розслідування, і зараз мають претензії до кількох осіб, серед яких увагу на себе звертають два гравці молодіжної збірної Мальти: 22-річний захисник Еммануель Бріффа (ФК «Флоріана») і 20-річний півзахисник Кайл Чезаре (ФК «П’єта Хотспурс»).

Обидва футболісти викликані до суду, де 2-го червня буде розглянута їхня справа, повідомляє видання Times of Malta. Наразі Бріффа та Чезаре звинувачуються у змові (одержання хабара) з іншими особами у скоєнні злочину, покаранням за який може бути позбавлення волі.

Додамо, що Еммануель Бріффа вже встиг дебютувати у національній команді Мальти, взявши участь у товариському матчі проти збірної Йорданії, що відбувся 11-го листопада 2015 року в турецькому Стамбулі (2:0 виграли йорданці). Кайл Чезаре також вважається перспективним виконавцем відносно рівня мальтійського футболу.

Повертаючись до підозрілої гри між Мальтою та Чорногорією (0:1), зазначимо, що Бріффа повністю відіграв той поєдинок, а Чезаре був замінений на 72-й хвилині.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?