Дует українських тенісистів зіграв підозрілий матч на турнірі ITF в Анталії

Олександр Веселов

Букмекерська контора Favbet повідомила «Рейтинг Букмекерів» про підозрілий поєдинок на тенісному турнірі циклу ф’ючерс, що зараз триває у турецькій Анталії.

На фото – місце проведення даного турніру

На фото – місце проведення даного турніру

У Favbet зафіксували підозрілу динаміку ставок навколо поєдинку в чоловічому парному розряді, що відбувся вчора, 19-го квітня. Йдеться про зустріч корейського дуету Канг – Мун з українською парою Георгій Кузьменко – Данило Веремейчук (обом гравцям по 19 років).

Клієнти даного букмекера активно грали на тотал менше: в першому сеті – менше 8.5 та 7.5 геймів, у другому – менше 8.5, 7.5 і 6.5 геймів, причому падіння коефіцієнту їх не відлякувало, ставки продовжувались при будь-якій пропозиції.

Як часто буває в подібних ситуаціях, беттори не помилялись, адже дует з України програв з тріском, взявши лише один гейм – 2:0 (6:1, 6:0). Тобто в першому сеті було сім геймів, у другому – шість.

Відомо, що в тенісі договірні матчі граються частіше, ніж в інших видах спорту, причому здебільшого це проблема саме найменш престижних турнірів серії ф’ючерс з незначними призовими фондами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?