DraftKings і FanDuel подали позови проти генпрокурора штату Нью-Йорк

Олександр Веселов

Фентезі-спорт оператори DraftKings і FanDuel направили судові позови проти генерального прокурора штату Нью-Йорка Еріка Шнайдермана, заперечуючи законність його указу на заборону діяльність компаній у штаті.

Оператори DraftKings і FanDuel змушені були згорнути операції в штаті Нью-Йорк

Оператори DraftKings і FanDuel змушені були згорнути операції в штаті Нью-Йорк

«Згідно з законами штату Нью-Йорк, фентезі-спорт пов’язаний з нелегальними азартними іграми. DraftKings і FanDuel – лідери масивної, мультимільйонної схеми, яка уникає законодавства і оббирає любителів спорту по всій країні. Сьогодні ми відправили їм чітке повідомлення: «Не в Нью-Йорку, не в мою зміну», – заявив генеральний прокурор штату Нью-Йорк Ерік Шнайдерман.

Як повідомляє Daily Business, любителі фентезі-спорту влаштували демонстрацію навпроти офісу генерального прокурора, підтримуючи дві компанії, які вступили в боротьбу проти тих, хто вважає фентезі-спорт азартною грою.

Для протистояння цьому рішенню генерального прокурора, компанія FanDuel найняла Марка Цвіллінгера в якості представника в суді, а DraftKings скористається послугами юридичних фірм Boies, Schiller & Flexner і Gibson Dunn.

Очікується, що обидві компанії намагаються переконати суддю в тому, що Ерік Шнайдерман неправильно тлумачить закон гемблінга штату Нью-Йорк.

«Сьогодні ми вдалися до рішучих легальних заходів для того, щоб запобігти незаконній спробі генерального прокурора Нью-Йорка стати судом, присяжними і катом фентезі-спорту в Нью-Йорку.

Ми просимо Верховний суд Нью-Йорка постановити, що дії генерального прокурора не відповідають конституції, вони є незаконні та неправильні.

Наша позиція полягає в тому, аби продовжити боротьбу за збереження права 500 тисяч гравців у фентезі-спорт з Нью-Йорка грати в ігри, які вони люблять», – йдеться в офіційній заяві DraftKings.

DraftKings та FanDuel пропонували послуги в 45 штатах США, проте припинили роботу в п’яти, оскільки не відповідали законам цих штатів.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що прокурор штату Нью-Йорк заборонив DraftKings і FanDuel приймати вступні внески.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?