DraftKings додатково залучить $200 млн інвестицій

Рейтинг Букмекерів

Найбільший американський фентезі-оператор DraftKings повідомив про намір залучити 200 млн доларів. У компанії впевнені, що нещодавні негативні новини і явна криза в фентезі-індустрії не вплинуть на інтерес інвесторів.

 

До кінця року DraftKings запустить сайт у Великобританії

До кінця року DraftKings запустить сайт у Великобританії

За оцінками дослідницької фірми PitchBook, загальний обсяг венчурних інвестицій у  DraftKings до завершення поточного інвестиційного раунду може скласти близько 630-ти млн доларів.

Виконавчий директор найбільшого американського фентезі-оператора Джейсон Робінс повідомив, що на сьогодні компанія залучила 500 мільйонів доларів, хоча раніше повідомлялося про $426 млн. Пізніше прес-секретар DraftKings зазначила, що додаткових вливань в компанію після завершення літнього інвестиційного раунду не відбувалося.

Також Робінс анонсував запуск британської версії сайту DraftKings. Компанія отримала ліцензію Комісії з азартних ігор Великобританії та вже починає реалізовувати плани з розвитку фентезі-гри за межами США.

На прес-конференції в Нью-Йорку у вівторок виконавчий директор DraftKings повідомив, що готовий до звільнення з компанії деяких підлеглих зараз, коли для співробітників компанії введено заборону на гру у фентезі-операторів, але зазначив, що повідомлення преси про великий прибуток співробітників від такої гри перебільшені. Крім того, Робінс розповів про нові внутрішньокорпоративні фентезі-турніри для працівників з цікавими призами, які покликані задовольнити їх азарт.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?