Довічно дискваліфікований суддя Калугін стверджує, що це особиста помста президента ФБУ Бродського

Олександр Веселов

Баскетбольний рефері Борис Калугін, який нещодавно разом з гравцем Ярославом Леміком був довічно дискваліфікований ФБУ через звинувачення у спробі організувати договірний матч, відкидає всі обвинувачення на свою адресу, стверджуючи, що справу проти нього особисто «сфальсифікував» президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський.

Калугін стверджує, що Бродський зводить з ним рахунки

Калугін стверджує, що Бродський зводить з ним рахунки

Калугін вважає, що його дискваліфікація стала наслідком особистої помсти Бродського, яка була продиктована наступними, описаними ним на сторінці в Facebook, фактами (цитуємо оригінал):

– «Будучи президентом Української баскетбольної ліги кілька років тому, Бродський фактично обдурив арбітрів та комісарів, які обслуговували ігри УБЛ і не виплатив їм зарплату, порядку 200-300 тисяч гривень, десь 30 арбітрам і комісарам. Мій батько зайняв активну позицію, намагався об’єднати всіх арбітрів та подав позов з метою примусити Бродського погасити борги».

– «Черкаські Мавпи», які за чутками належать Бродському, і минулого сезону, і цього літа наполегливо та навіть нав’язливо пропонували, мало не погрожуючи, Леміку підписати контракт з «Мавпами». На що Лемік відповів категоричною відмовою. А коли пропозиції вже почали виходити за рамки нормальної розмови, почавши межувати з погрозами, просто «послав» «Мавп» (фактично Бродського) чесно і прямо».

– «Драбіковський В.В. (Генеральний секретар ФБУ, очолював слідчу комісію у справі Калугіна і Леміка, – прим. «Рейтингу Букмекерів») останнім часом постійно при першій же можливості на семінарах і взагалі, намагався виставити мене некваліфікованим арбітром будь-яким способом. І навіть говорив мені відкритим текстом: «суддівство не може бути хобі, цим потрібно жити». Реально це означало – не відбирати у інших хліб, також це було прямим натяком на мій відхід з суддівства. З моєї точки зору, можливо більш істотним, виявився факт моєї фінансової, а звідси і психологічної незалежності від суддівства і від цих двох персон. Залежність у хлопців виробляють дуже просто. Як? Я поясню: спочатку дають достатню кількість призначень на матчі (від кількості призначень залежить сума заробітку), а потім різко зменшують, або не дають взагалі. Проста маніпуляція, але дуже ефективна. Якщо Ви не залежите від цього – тоді вам все одно».

– «Скарга, написана тренером збірної до 16 років, Чурсіним. Це взагалі якийсь абсурд. Як правильно написали в коментарях до документа з ФБУ, чому Чурсін не повідомив про цей «інцидент», який нібито був, у ФБУ відразу ж? Чому не викликав правоохоронні органи за місцем так званих подій? Чому він чекав завершення турніру? Я прийшов до висновку, що тренер збірної, повністю проваливши своєю роботою виступ команди, фактично програвши всі ключові ігри, вирішив ось таким чином змістити акценти, виправдати роботу. Роботу свого штабу. Придумати якийсь міфічний підкуп гравців. Не знаю, хтось його підштовхнув до цього, або ця думка прийшла до нього в голову випадково, але отримавши таку заяву, Бродський і Драбіковський швидко зорієнтувалися та вирішили звести зі мною і Леміком рахунки вже за все та по повній».

Крім цього, Борис Калугін висунув свої вимоги до ФБУ, які та має виконати протягом тижня, інакше він направить скаргу до ФІБА: принести публічні вибачення Леміку та йому особисто; скасувати дискваліфікацію; зібрати заяви від усіх арбітрів та комісарів України, «яких Бродський обдурив, будучи президентом УБЛ, не виплативши їм зарплату за виконану роботу. Здійснити повний розрахунок».

Відзначимо, що Михайло Бродський вже прокоментував заяву Бориса Калугіна, назвавши її нісенітницею.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?