Дослідження: в Англії 450 тис. дітей грають в азартні ігри

Рейтинг Букмекерів

Британський регулятор азартних ігор (UKGC) з’ясував, що близько 450 тис. дітей (від 11 до 15 років) в Англії і Уельсі хоча б один раз в тиждень грають в азартні ігри. Регулятор побоюється, що в майбутньому 9 тис. підлітків можуть стати лудоманами.

ver

75% з опитаних дітей бачили рекламу азартних ігор по телевізору

Комісія опитала 2411 дітей з 103 шкіл Англії і Уельсу. Як пише iGamingbusiness, 16% англійських і валлійських дітей у віці від 11 до 15 років займаються гемблінгом. 8% дітей в останній тиждень вживали алкоголь, 6% – вживали наркотики впродовж останнього місяця, 5% – курили сигарети.

The Daily Mail зазначає, що найбільш популярними видами азартних ігор серед дітей є ігрові автомати, скретч-карти і карти. Крім того, 8% з опитаних школярів робили ставки в букмекерських конторах або грали в бінго.

3% респондентів зізналися, що грають в азартні ігри в інтернеті, використовуючи власні гроші, 6% – використовують акаунти своїх батьків з або без їх дозволу.

Згідно зі звітом, кожна четверта дитина грає, щоб заробити гроші, 23% займаються гемблінгом заради задоволення.

У звіті також говориться, що з числа виявлених дітей-ігроманів 20% хлопчиків і 11% дівчаток грали в азартні ігри на минулому тижні.

Варто зазначити, що 75% з опитаних дітей сказали, що бачили рекламу гемблінгу по телевізору, 63% – в соціальних медіа. При цьому кожна десята дитина переходить на сайти операторів-гемблінгу через такі популярні сервіси, як Facebook, Twitter і Youtube.

«Нам часто нагадують про необхідність говорити з дітьми про ризики вживання спиртних напоїв, наркотиків і тютюну. Однак наше дослідження показує, що діти грають в азартні ігри в два рази частіше, ніж вживають щось із зазначених вище речей», – сказав гендиректор UKGC Тім Міллер.

За його словами, завдання регулятора полягає в тому, щоб неповнолітні були захищені від ризиків, пов’язаних з азартними іграми. І свою роль в цьому повинні зіграти батьки, вважає пан Міллер.

Раніше регулятор підрахував, що за період з березня 2015 по лютий 2016 року британські любителі азартних ігор програли в інтернеті близько $17,5 млрд. Причому в середньому чистий збиток одного гравця становить приблизно $375), і ця статистика постійно змінюється в бік підвищення.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?