Дослідження «РБ»: повірив в «Лестер» – отримав 62% прибутку

Олександр Веселов

Вчора ввечері чарівна казка про тріумф «Лестера» успішно завершилась. За два тури до закінчення чемпіонату англійська Прем’єр-ліга отримала нового короля, про подвиг якого будуть взірцево згадувати ще дуже довго. В тому числі й букмекери, котрі перед стартом сезону порівнювали чемпіонство «Лисів» з висадкою іншопланетян на Місяці. Зрозуміло, що найбільше виграє той, хто раніше за всіх може передбачити ситуацію, але ті, хто «увімкнувся» пізніше, також мають змогу отримати свою винагороду, «не опинившись в Ростові». Ми це розглянемо на прикладі дивовижної історії «Лестера».

Тріумфальна хода «Лестера» дарувала незабутні емоції та значний прибуток

Тріумфальна хода «Лестера» дарувала незабутні емоції та значний прибуток

Як відомо, напередодні старту АПЛ сезону 2015/16 років на перше місце «Лестера» можна було поставити з коефіцієнтом 5000.00! Саме тоді деякі прозорливі беттори упіймали найбільший куш у процентному відношенні. Після успішного старту команди Клаудіо Раньєрі котирування на її загальний успіх почали автоматично знижуватись, не втрачаючи своєї привабливості. Досягнення «Лестера» дивували, але сприймались в якості тимчасового явища (наприклад, як «Саутгемптон» минулого сезону).

В свою чергу «Рейтинг Букмекерів» звернув увагу на успіхи «Лестера» після першої третини сезону, відзначивши, що постійні ставки на перемоги «Лисів» також можуть приносити чималий прибуток. Адже ставка перед стартом сезону, особливо – на аутсайдера, це швидше «лотерейний квиток», а справжніх бетторів мають цікавити практичніші речі. І ось ті, хто зумів розгледіти у грі «Лестера» більш фундаментальні нюанси, аніж випадковість, могли приєднатись до успіхів лідера на різних етапах сезону, отримавши з цього певний зиск.

«Лестер» довів свою справу до тріумфу, тож і ми поставимо логічну крапку в своїх спостереженнях. Розглянемо найпростіший метод, за допомогою якого можна було збагатитись на перемогах нового чемпіона. Отже, якщо б гравець ставив кожного туру АПЛ однакову суму на виграш «Лестера», то за підсумками 36-ти матчів отримав би 62% прибутку від загальної поставленої суми. Колектив Клаудіо Раньєрі здобув 22 перемоги. Враховуючи котирування букмекерської контори William Hill, зіграли наступні коефіцієнти: 1.80; 3.20; 1.83; 3.10; 2.15; 2.70; 1.91; 2.50; 2.80; 3.30; 3.50; 4.80; 1.91; 2.70; 5.50; 1.60; 2.62; 1.53; 2.50; 2.25; 2.30; 1.67.

Доречно відзначити, що «Лестер» кожному надавав змогу довіритись успішній ході команди, адже найбільш «прибутково» «Лиси» виступили в період (умовно) з 13-го по 29-й тур (включно). Якщо до початку чемпіонату не кожен міг оцінити вражаючий потенціал команди Раньєрі, то впродовж стартових десяти матчів в цьому можна було пересвідчитись на власні очі, приєднавшись до чемпіонського каравану.

«Рейтинг Букмекерів» «перевіряв» успіхи «Лестера» на трьох відрізках, і всі вони були дуже успішні для бетторів: з 1 по 12 тури – 39% прибутку, 13-29 – 84%, 30-36 – 46%. «Перемагає той, хто найпалкіше вірить», тому наприкінці згадаємо про тих, хто проміняв свого журавля на синицю.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?