Дослідження «РБ»: постійні ставки на перемоги «Лестера» могли принести 65% прибутку

Олександр Веселов

Зараз можна зустріти чимало новин про те, як поодинокі щасливці та авантюристи перед стартом англійської Прем’єр-ліги зуміли передбачити неймовірний злет «Лестера», котрий на фінішному відрізку чемпіонату продовжує лідирувати у чемпіонських перегонах. Ми ж звернемо увагу, скільки можна було заробити на успіхах «Лисиць» кропіткими ставками кожного туру.

Здобуваючи перемоги, «Лестер» допомагає вигравати тим, хто вірив в них

Здобуваючи перемоги, «Лестер» допомагає вигравати тим, хто вірив в них

Раніше «Рейтинг Букмекерів» вже розглядав дану тему, частиною дослідження якої був «Лестер». Тоді, після 12-ти зіграних турів АПЛ, коли команда Клаудіо Раньєрі посідала третю сходинку таблиці, на її успіхах можна було збагатитись на 39% від поставленої суми. Мова йде про регулярні ставки на перемогу «Лестера» кожного туру Прем’єр-ліги на однакову суму.

Як виявилось, ті, хто зумів розгледіти у «Лисицях» справжню силу, а не тимчасового лідера, далі могли заробити ще більше. В період з 13-го по 29-й тур включно «Лестер» зумів здобути десять перемог, що при постійних ставках на його виграші могло принести прибуток у 84%! Використовуючи котирування букмекерської контори William Hill, зіграли наступні коефіцієнти: 2.50; 2.80; 3.30; 3.50; 4.80; 1.91; 2.70; 5.50; 1.60; 2.62.

А якщо б ви грали на тріумфи підопічних Клаудіо Раньєрі з першого туру, то ваш загальний прибуток склав би 65%. Для фактичного прикладу, при сталій ставці у сто доларів на перемогу «Лестера» кожного туру АПЛ, на даному етапі сезону ви повернули б свої 2900 доларів, додавши до них 1892 у якості виграшу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?