Доменна зона .BET для компаній гемблінг-індустрії починає роботу 3-го березня

Рейтинг Букмекерів

Нова доменна зона .BET, розрахована на представників ринку азартних ігор, запуститься 3-го березня 2016-го року. В ній вже зайнято багато з доменних адрес за назвами популярних російських букмекерських брендів. Зокрема, адреса fonbet.bet.

.BET: Хто не встиг, той запізнився

.BET: Хто не встиг, той запізнився

Про те, що реєстрація відкрилася, також повідомив в своєму фейсбуці засновник популярного інтернет-ресурсу «Чемпіонат» Дмитро Сергєєв.

На початку січня реєстратор доменних імен Afilias оголосив про запуск нового домену верхнього рівня .BET для представників гральної індустрії, включаючи букмекерські контори, онлайн-казино і т.д.

Тоді повідомлялося, що спочатку зареєструвати свої ресурси під новим доменом зможуть лише власники товарних знаків в індустрії азартних ігор, які нададуть підтвердження своїх прав до 4-го лютого 2015-го року. Потім, з 8-го по 12-те лютого, доменні адреси будуть продаватися через аукціон.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?