Доходи Amaya в 3-му кварталі 2015-го року зросли, незважаючи на «світові виклики»

Рейтинг Букмекерів

iGamingBusiness повідомляє, що за підсумками 3-го кварталу 2015-го року виручка канадського грального оператора Amaya, якому належить покерний бренд PokerStars, зросла на 8% порівняно з торішнім показником і досягла 324,7 млн канадських доларів ($ 245 млн).

У 3-му кварталі компанія заробила 141,7 млн канадських доларів чистого прибутку

У 3-му кварталі компанія заробила 141,7 млн канадських доларів чистого прибутку

Голова і виконавчий директор канадської гральної компанії Девід Баазов повідомив, що оператору вдалося досягти зростання фінансових показників за підсумками 3-го кварталу, незважаючи на низку «глобальних проблем», з якими зіткнулася Amaya. 13% від загальної виручки компанії припали на онлайн-казино.

Прибуток до вирахування витрат на виплату відсотків, податків, амортизації і зносу (EBITDA) за підсумками 3-го кварталу 2015-го року склав 141,7 млн канадських доларів, що на 8% більше, ніж за аналогічний період 2014-го року. Чистий прибуток компанії збільшився на 13% до 90,5 млн канадських доларів.

У Amaya також відзначили зростання виручки компанії за підсумками перших дев’яти місяців 2015-го року. За цей період канадський гральний оператор заробив 981,5 млн канадських доларів, що більше показника за аналогічний період 2014-го року на 6,2%.

Проте в компанії зазначили, що на фінансові показники істотний негативний вплив зробили зовнішні фактори. До них Девід Баазов відніс загальне зміцнення долара по відношенню до деяких іноземних валют, насамперед до євро, що призвело до зниження купівельної спроможності на 19%, а також тимчасове припинення діяльності оператора на території Португалії та Греції.

Нагадаємо, що канадський оператор, власник PokerStars, планує запуск онлайн-букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?