Віце-президент Асоціації рефері Гани вважає договірним матч ганської Прем’єр-ліги

Олександр Веселов

Віце-президент Асоціації рефері Гани (RAG) Джо Дебра вважає, що поєдинок між «Асанте Котоко» та «Адуна Старс», зіграний в останньому турі завершеного розіграшу ганської Прем’єр-ліги, був договірним.

Договірний матч у футбольній Прем'єр-лізі Гани?

Місцевий гранд вдався до махінацій?

«Асанте Котоко» необхідно було набрати хоча б одне очко за підсумками вищезгаданої зустрічі, щоб зберегти прописку в елітному дивізіоні. Перший тайм матчу завершився з рахунком 0:0, а після перерви господарі забили чотири сухі м’ячі, оформивши бажаний результат.

Тим не менш Джо Дебра, який був присутній на стадіоні в якості спостерігача, вважає, що гра мала під собою подвійне дно: «Коли ви так граєте, то звинувачувати потрібно не арбітрів, а керівництва клубів, які руйнують національний футбол», – сказав віце-президент RAG.

Зауважимо, що «Асанте Котоко» – найтитулованіший клуб Гани, до останнього сезону вони тричі поспіль перемагали у місцевій Прем’єр-лізі.

Також нагадаємо, що за останній час це не єдиний скандал з договірними матчами, який сколихнув професійний футбол Гани.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?