Договірні матчі в Прем’єр-лізі Гани: маєш очі – побачиш

Олександр Веселов

Президент Асоціації спортивних письменників Гани (SWAG) Квабена Йебоа став черговим поважним діячем в країні, котрий звернув увагу на проблему договірних матчів у вищій футбольній лізі Гани.

Квабена Йебоа не сумнівається, що в Прем’єр-лізі Гани грають «договірняки»

Квабена Йебоа не сумнівається, що в Прем’єр-лізі Гани грають «договірняки»

Наразі немає ніяких доказів стосовно участі клубів ганської Прем’єр-ліги у «договірняках», але громадськість постійно обговорює це питання, водночас вище футбольне керівництво країни поки що ігнорує тривожні сигнали.

Квабена Йебоа публічно закликав Квасі Ньянтакі, президента Футбольної асоціації Гани (котрий є також власником ФК «Олл Старс», учасника ГПЛ) звернути увагу на проблему договірних поєдинків:

«Ньянтакі відмінно розпочав свою роботу біля керма ФАГ, але останнім часом щось пішло не так. Питання договірних матчів звучить все гостріше, водночас футбольне керівництво взяло за приклад поведінку страуса, вдаючи, що все нормально і нічого не відбувається», – наводить слова голови SWAG сайт GhanaWeb.

«Кожен, хто розуміється на футболі, усвідомлює, що проблема існує. Прямо кажучи, наш футбол є дуже брудним. Ми спостерігаємо за чисельною кількістю підозрілих поєдинків, розуміючи, що віднайти факти для ФАГ достатньо легко. Якщо маєш очі – побачиш, проблема очевидна», – резюмував Квабена Йебоа.

Слід зазначити, що в цій західно-африканській країні все-таки ведеться певна боротьба з «договірняками»: наприкінці минулого року Комітет з етики Футбольної асоціації Гани понизив в класі два клуби, котрі були замішані в договірному матчі. Щоправда, покарані клуби не були представниками Прем’єр-ліги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?