Договірні матчі в кіберспорті: затримано 12 підозрюваних

Олександр Веселов

Вчора Корейська кіберспортивна асоціація (KeSPA) опублікувала повідомлення про те, що було проведено затримання 12-ти осіб, серед яких є професійні гравці та тренер, через підозру в участі та організації договірних матчів, а також здійсненні ставок на них.

Кіберспортсмен YoDa професійно більше не зіграє

Кіберспортсмен YoDa професійно більше не зіграє

За допомогою корейських правоохоронних органів KeSPA провела розслідування, за підсумками якого було заарештовано 12 людей з метою подальшого з’ясування обставин їхньої провини. Серед затриманих присутні представники двох професійних кіберспортивних команд «Liquid» та «Prime», а також посередники і фінансові покровителі корупційних схем.

Є інформація по іменах окремих затриманих: це головний тренер команди «Prime» Парк Ве-Сік, більш відомий під ніком Gerrard, а також два професійних гравця Чой Бунг-Хон (YoDa) і Чой Йонг-Хук (BBoongBBoong).

Всі заарештовані звинувачуються в участі чи організації щонайменше п’яти договірних матчів по StarCraft II. Поєдинки були проведені в турнірах GSL і SKT Proleague з січня по червень поточного року. Орієнтовно, за один матч учасники отримували хабар від 4 до 17 тисяч доларів США.

У заяві KeSPA наголошено, що всі учасники, чию провину доведуть, будуть відсторонені від кіберспорту довічно – Gerrard і YoDa вже отримали подібні покарання, але це далеко не вся відповідальність, яка може чекати на винних. Адже організація також оголосила про те, що буде проводити юридичні дії, щоб відшкодувати фінансові збитки, пов’язані з втратою репутації через цей скандал, – повідомляє сайт kotaku.com.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?