Дмитро Тарасов відмовився від своїх слів про договірний матч

Рейтинг Букмекерів
Півзахисник московського «Локомотива» і збірної Росії Дмитро Тарасов уточнив своє висловлювання про договірний матч, в якому футболістові довелося взяти участь.
Тарасов: мені невідомо, чи мав той матч неспортивний характер

Тарасов: мені невідомо, чи мав той матч неспортивний характер

Як з’ясовалося, Тарасов вже не впевнений, чи був матч договірним. І ніяких доказів неспортивного характеру зустрічі у нього немає.

«У інтерв’ю йшлося про матч, який був дуже давно. Мені і 20-ти років на той момент не виповнилося. Мені невідомо, чи мав той матч неспортивний характер. Домисли, здогади – можливо. Але їх нічим було підкріпити, це не предметна розмова. Мені ніхто не пояснював, нічого мені не розповідав», – розповів Тарасов.

Пояснень від футболіста зажадав президент РФС Віталій Мутко, який в різкій формі пообіцяв викликати Тарасова на засідання КДК і пред’явити докази.

Якщо Тарасов дійсно брав участь у схожому матчі, то, з урахуванням інформації про його вік, це була зустріч «Спартак-Нальчик» – «Томь» (1:1), зіграна в рамках чемпіонату Росії 2-го листопада 2008-го року. Це гра була першою у професійній кар’єрі Тарасова, коли його замінили в перерві матчу з кавказькою командою. На той момент футболістові був 21 рік.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт