Дмитро Селюк – новий експерт команди «Рейтингу Букмекерів»

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» з радістю повідомляє, що команду експертів порталу поповнив Дмитро Селюк – український футбольний агент, що представляє інтереси низки гравців, які виступають в різних країнах Європи.

Дмитро Селюк – новий експерт команди «Рейтингу Букмекерів»

Дмитро Селюк увійшов в команду «Рейтингу Букмекерів» з квітня 2017 року. Його спеціалізація – матчі топ-ліг Європи, єврокубки і міжнародні турніри. Експерт буде робити прогнози в текстовому форматі.

У своїх прогнозах фахівець буде приділяти особливу увагу експресам на футбольні матчі.

Дмитро Селюк – відомий український футбольний агент. Був віце-президентом клубів «Таврія» (Сімферополь) і «Металург» (Донецьк). Клієнти Селюка виступають по всьому світу, включаючи топові клуби.

Нагадаємо, що днями в команду експертів «Рейтингу Букмекерів» повернувся експерт телепередачі «ПРОФУТБОЛ» Максим Калиниченко.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?