Дівчина розмістила фото купона ставки в Facebook і втратила виграш

Рейтинг Букмекерів

Дівчина, яка виграла 825 австралійських доларів на скачках в Мельбурні і виклала в Facebook фотографію квитка, недовго святкувала успіх. Один з її «друзів» зробив їй сюрприз, отримавши виграш до того, як вона сама встигла це зробити.

Сумма выигрыша составила более 800 австралийских долларов

Сума виграшу склала більше 800 австралійських доларів

Дівчина Шантель з міста Перч поставила кілька австралійських доларів на перемогу коня Принцеса Пензанса, шанси якої прийти до фінішу першою на знаменитих скачках в передмісті Мельбурна оцінювалися коефіцієнтом 101.0. На подив багатьох експертів і букмекерів, цей кінь переміг і приніс щасливій дівчині більше 800-а австралійських доларів чистого прибутку.

Героїня новини вирішила поділитися своєю радістю в соціальній мережі і розмістила фотографію виграшного квитка, проте не вважала за потрібне закрити унікальний код квитка. Всього за 15 хвилин хтось із «друзів» дівчини на Facebook завантажив фото з кодом на телефон і зняв виграш через автоматичну машину. Про неприємний сюрприз переможниця дізналася лише перед касою букмекера при спробі отримати виграш. Зараз поліція займається пошуком шахрая і вірить у те, що зможе його виявити.

Однак це не єдиний цікавий випадок, пов’язаний з виграшами на останніх скачках на Кубку Мельбурна.

У цей же день другий щасливчик вгадав четверо коней, які прийшли до фінішу першими. Поставивши 9 доларів, цей гравець заробив понад $ 125 000. Джейн Халл, гість радіостанції KIS-FM, скористалася безкоштовної ставкою в 500 доларів від букмекера Sportsbet, вгадала переможця забігу і виграла більше $ 50000. Всі кошти вона перерахувала на благодійність. Ще один гравець поставив $ 46 на того ж коня, що і Шантель, в експресі – і виграв $ 39 000.

Раніше ми писали про використання в Австралії професійної мережі LinkedIn великими онлайн-букмекерами для залучення нових клієнтів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?