Депутат: За гральним бізнесом у столиці стоїть начальник поліції Києва Крищенко

Рейтинг Букмекерів

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий написав на своїй сторінці у Facebook, що начальник Київської поліції Андрій Крищенко разом із начальниками районних управлінь ніяким чином не перешкоджають відкриттю гральних закладів у столиці.

До начальника столичної поліції виникло чимало питань

«Ігрові заклади, з вимогою закриття яких туди приходять патріоти, з’явилися буквально за останній рік. Після Революції гідності – вони не працювали! Але зараз вони ростуть, як гриби після дощу, і начальник Київської поліції Крищенко разом із Приступою та іншими начальниками районних управлінь ніяким чином не перешкоджають відкриттю гральних закладів. Коли ці притони вже функціонують – не закривають їх. А коли закривати гральні зали приходять громадські активісти – б’ють їх та затримують», – заявив народний депутат.

Коли ці притони вже функціонують – не закривають їх. А коли закривати гральні зали приходять громадські активісти – б’ють їх та затримують

Андрій Лозовий пропонує розглянути питання про відповідність займаній посаді начальника Головного управління Національної поліції в місті Києві полковника Крищенко Андрія Євгеновича на найближчому засіданні Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Крищенко особисто здійснював координацію цієї спецоперації, внаслідок чого загинули люди – його ж співробітники

«Те, що Крищенко треба гнати в шию – очевидно. І погоджуюсь із думкою, що якби у нього була офіцерська честь – Андрій Євгенович сам би пішов у відставку після подій у Княжичах, адже несе за них ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність. Оскільки Крищенко особисто здійснював координацію цієї спецоперації, внаслідок чого загинули люди – його ж співробітники. Про це свідчать матеріали розслідування. Себто саме Крищенко докерувався до того, що поліція постріляла поліцію…» – написав політик.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині та в інших областях викрито діяльність нелегальних гральних закладів, а впродовж грудня поліція вже припинила діяльність 789 гральних закладів. Вилучено понад 8 тисяч одиниць обладнання вартістю 24 мільйони гривень, а також 2,6 млн грн готівки, отриманої від гравців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
  • Эта проблема достигла уже просто невероятных масштабов! Гости приезжают в столицу и приходят в ужас от того, что у нас происходит. От того, как эти игровые залы прикрыты государственными лотереями… Страшно становится от того, что Крищенко позиционирует себя как герой и то, что он боролся за целостность Украины, за вступление ее в Евросоюз, но сам же из страны делает посмешище. Уже зарубежные издания стали косо смотреть на нашу власть и высмеивать ее в своих статьях: http://newseurope.info/krishchenko- killed-people-and-corruption-plaguing- ukraine/

Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?